• Index
  •  » MIEJSCA
  •  » League of Legends - Institute of War

#1 2012-02-20 21:37:11

 JAPiSUi

HEAD ADMIN

Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 25
Punktów :   
NICK: JAPISU
SERWER: EU NORTH
MAIN: Shaco / Ryze / Pantheon
POZIOM: 21
SPECJALIZACJA: Bot / Mid
WWW

League of Legends - Institute of War

League of Legends

http://riot-web-static.s3.amazonaws.com/images/lore/instituteofwar_small.png

Liga podjęła decyzję o tym, że wszystkie polityczne konflikty będą rozstrzygane na specjalnie przygotowanych arenach rozmieszczonych strategicznie po Valoran. Każdy z przywoływaczy, reprezentujący konkretny sojusz polityczny, przywoływał bohatera. Ci z kolei stawali na czele bezmyślnych stworów generowanych za pośrednictwem nexusa przez adeptów przywoływania. Posłuszne istoty walczyły na drodze do wyznaczonego celu, jaki czekał ich na danym obszarze. Najczęstszym warunkiem zwycięstwa było zniszczenie nexusa przeciwnej frakcji. Obszary są znane pod wspólną nazwą Fields of Justice.

Podczas gdy poważniejsze konflikty polityczne były zarządzane przez League of Legends, mniejsze starcia pomiędzy politycznymi podmiotami nie dały się całkowicie wyeliminować. Na przykład, strategiczna inicjatywa League o wybudowaniu Institute of War pomiędzy dwoma państwami-miastami, Demacią i Noxus, toczącymi nieustanną wojnę doprowadziła do niemalże całkowitego zakończenia konfliktu, choć militarne potyczki nadal mają miejsce. Noxiańskie dowództwo, zamiast toczyć wojny z sąsiadami, postawiło sobie za cel podbicie obszarów wysuniętych w głąb morza. Mimo to, podmioty polityczne uznają zwierzchnictwo League of Legends. Żaden mądry regent nie porwałby się z szarżą na zgraje potężnych magów, przywoływaczy i bohaterów.

Starcia na rozmaitych Fields of Justice, nad którymi pieczę sprawuje Liga, mają nie tylko ogromne znaczenie polityczne, ale również społeczne dla Valoran. League w magiczny sposób przekazuje obrazy i dźwięki rozgrywających się działań do specjalnych, magicznych odbiorników zlokalizowanych w najważniejszych osadach Valoran. Oglądanie walk na Field of Justice jest jednym z najpopularniejszych rodzajów rozrywki wśród mieszkańców Valoran.

League of Justice jest nadzorowane przez radę składającą się z trzech potężnych przywoływaczy, znaną pod nazwą Najwyższa Rada Sprawiedliwości. Każdy z przywoływaczy wstąpił do Rady Sprawiedliwości z chwilą utworzenia League of Legends, za wyjątkiem Radcy najwyższego, Heywana Relivasha. Radca Relivash objął swoje stanowisko pięć lat temu, po tym jak w tajemniczych okolicznościach zniknął jego poprzednik Reginald Ashram. Rada Sprawiedliwości jest odpowiedzialna nie tylko za kierowanie i dowodzenie League, ale również pełni rolę najwyższego sądu apelacyjnego, rozstrzygającego spory pomiędzy podmiotami politycznymi Valoran.

Struktura ligi skupia się wokół wewnętrznych organizacji, które zajmują się realizacją różnych celów. Każde z państw-miast jest przypisane do Emisariusza League - dyplomaty, który pełni funkcję lokalnego przedstawiciela, wprowadzającego w życie postanowienia League. Decyzyjni to arbitrzy przydzieleni do danego spotkania na Fields of Justice. Rada to ciało zrzeszające wysokich rangą przywoływaczy, która decyduje o losach stron po rozegraniu bitwy.


http://desmond.imageshack.us/Himg40/scaled.php?server=40&filename=sygnaurav1.png&res=medium

Offline

 
  • Index
  •  » MIEJSCA
  •  » League of Legends - Institute of War

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bomba dymna piłeczki ping pong sprawdzian alles klar 1a kapitel 2 www.gold-rp.pun.pl kupno golfa 4 Kwas szczawiowy jako odrdzewiacz