#1 2012-02-18 16:03:24

 xDragoo

ADMIN

Zarejestrowany: 2012-02-17
Posty: 6
Punktów :   
NICK: xDragoo
SERWER: EU NORTH
MAIN: Renekton|Ziggs|Ahri|Yorick
POZIOM: 30
SPECJALIZACJA: SOLO TOP | MID

Jak junglowac Shaco



Zaprezentuje wam poradnik jungli Shaco .
Po pierwsze - Masteries rozdajemy w takiej kolejności.
21|0|9 Najważniejsze żeby w ostatniej kolumnie miec wziętego masteriesa na wydłużenie buffów z jungli.
Oczywiście z 1 kolumny bierzemy atk. speed i ad myślę że będziemy iść w build AD CARRY .

Po drugie - Summoner Spelle preferuje Flash | Smite lub Ghost | Smite
Smite to umiejętność do zadawania dodatkowych obrażeń neutralnym stworom w jungli .

Tu umieszczę mapkę jungli aby łatwiej wam było zrozumieć to co będe pisał :
http://img835.imageshack.us/img835/2659/tipdialogimagemirroredj.png

Po trzecie - Gdy już rozpoczniemy grę zakupujemy Buty 1 i 3 poty lub Cloth Armor i 5 potów .
Zależy to od tego czy odrazu chcemy gankować czy spokojnie zrobić całą jungle i dopiero gankować .

Po czwarte jungla - Idziemy na Blue z wziętym skillem "W" . Po dojściu na blue w tej wnęce stawiamy Zabawki Niespodzianki minimum 3 najlepiej 4 wszystkie w jednym miejscu . Po respawnie blu buffa nasze Zabawki zaczynają bić blu buffa co naprawde ułatwia jungle i blue robimy bez straty HP (PAMIĘTAJMY ŻEBY NIE UŻYĆ SMITE ). Po zakończonym blue dostajemy 2 lvl i bierzemy skill "Q" oraz idziemy na psy lub gankujemy TOP lub BOT zależy czy jesteśmy na górze czy na dole . Obstawmy że wybraliśmy dalszą jungle . Idziemy na psy zabijamy bez zadnego problemu . Dalej idziemy na duchy je też zabijamy dalej nie używając smite po zabiciu idziemy na REDA . Stawiamy 1 Zabawke i bijemy patrzymy na hp REDA gdy jego hp spadnie poniżej 700 używamy SMITE co zadaje mu 500-600 obrażeń . Gdy uda nam się zabić reda idziemy na golemy zabijamy je bez żadnych problemów . Po wykonaniuy tego co napisałem przechodzimy do następnego kroku .

Po piąte - Wracamy do bazy i zakupujemy buty i 3 poty teraz czas na gank . Rozglądamy się który z naszych sojuszników potrzebuje pomocy . Obstawiamy że TOP potrzebuje pomocy idziemy do krzaków przed top lane każamy naszemu sojusznikowi nie pushować* . Gdy wróg się zbliży używamy Q i zachodzimy wroga za plecy szybko stawiamy Zabawkę i nasz wróg otrzymuje FEAR`a . Po takiej akcji gank powinien się udać i powinniśmy zdobyć killa .

Po szóste - Wracmy do jungli robimy blu buffa i wszystkie stwory które są zrespione staramy się często gankować i maxować w pierwszej kolejności skill Q .

Po siódme - Build to :
-Latarnia Wriggla
-Buty Mobilności
-Ostrze Nieskończoności
-Krwiopijec
-Widmowy Tancerz
-Moc Trójcy


Myślę że wszystko jasno wytłumaczyłem i poradnik przyda się dla innych .



*Push - zabijanie minionów wroga aby nasze mogły pushować turreta



//Poprawilem kilka błędów i zmieniłem temat na bardziej przejrzysty - Dybion
//Poprawiłem temat i usunąłem początek - JAPISUI

Offline

 

#2 2013-01-20 03:21:23

specially for you

Newbie

Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak junglowac Shaco

Szczerze? Nie wiem jak tutaj trafiłem, to musiał być przypadek. Mniejsza z tym. Poradnik może i wykonany ładnie, ale: jest zły, pokazuje zły build, pokazuje złe summoner spells, podaje tylko polskie nazwy itemów(kto gra na polskich nazwach?O.o). "*Push - zabijanie minionów wroga aby nasze mogły pushować turreta" No to wyjaśniłeś co to jest push ;].

Grę shaco zaczyna się ze Smitem oraz Ignitem. Kupujemy buty + 2 HP poty + 1 Mana pot. Idziemy na RED Buff Golem. Od 1:00 min stawiamy Jack In The Box. Zanim pojawi się Golem będziemy mieli 5 lalek które przy naszej pomocy zrobią nam Red'a za free. Po zrobieniu red'a gankujemy top bądź mid lane, w zależności gdzie mamy łatwiejszy kill. Jeżeli gank się udał idziemy robić blue i resztę dżungli, bądź też gankujemy inne linie. Jeżeli natomiast poszliśmy zgankować TOP lane zaraz po zrobieniu RED Golem'a, a gank nie udał nam się, od razu biegniemy na Wolf Spawn drużyny przeciwnej gdzie zabijamy bez kłopotów junglera drużyny przeciwnej.

PS:" Idziemy na psy zabijamy bez zadnego problemu ." - to nie są "psy" tylko wilki mój drogi.

GL & HF. Miłego dnia.

Offline

 

#3 2013-01-20 04:43:49

specially for you

Newbie

Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak junglowac Shaco

Aaaa, właśnie. Maxuje się najpierw E. Potem Q, następnie W i w ostatniej kolejności R.
Z tego co napisałeś wynika, że po wykonaniu jungli wracamy do bazy i kupujemy drugi raz buty, co jest całkowicie bez sensu  .
Jeżeli już gankujemy jakąś linię ty najpierw stawiamy lalkę w sporej odległości za przeciwnikiem którego właśnie zgankowaliśmy, a potem rozpoczynamy atak. Czyli: Wchodzimy używając Q, stawiamy lalkę na lini po której przeciwnik będzie uciekał a następnie atakujemy. Nawet jeżeli przeciwnik użyje Flash'a to i tak wpadnie w fear'a z Box'a co daje nam 95% pewność na zdobycie killa dla naszej drużyny.

Tyle ode mnie, sam grałem Shaco jakieś 300 razy więc myślę że moje rady się przydadzą, komukolwiek...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.minecraftfan.pun.pl www.wampiria.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.my-fantasyonline.pun.pl www.main.pun.pl